| anonim_4396 a întrebat:

FUNDA! Hey, TPU. Am si eu o problema pe care as vrea sa o indrept cat mai curand posibil. Am avut pe unghii o oja galbena si de atunci unghiile mele au ramas foarte galbene, oricat de mult le-as sterge cu dizolvant. Unele persoane mi-au recomandat sa imi tin unghiile in lamaie. Voi ce alte solutii mai stiti? Va multumesc happy

1 răspuns:
| FUCKy0u a răspuns:

Probabil era o oja foarte puternica si concentrata care nu se duce cu una cu doua. Daca vrei sa se duca trebuie sa iei acetona pura sa se dai.E singura solutie.Nu cred ca daca le tii in lamaie are vreun efect.