| anonim_4396 a întrebat:

Funda. Mi-am facut cont pe Facebook si la date de contact mi-au afisat adresa de email, desi nu am fost de acord. Unde dau sa o sterg ca am dat clik unde scrie Adaugă / Şterge adresa de poştă electronică si nu merge deloc sa o sterg, ma ia ca trebuie sa introduc alta valida, dar nici nu ma pricep prea bine. Ajutati-ma va rog, nu vreau sa sterg contul.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Pai las-o acolo! Cu ce te deranjeaza? Nu poti sterge adresa de contact pe care primesti emailuri de la facebook! E ca si cum ai vrea sa stergi contul ceea ce doresti tu! RETINE! adresa de email nu o vezi decat tu! Nu o mai vede nimeni! tu esti singura care intri in contul tau si nimeni altcineva nu intra acolo! Asa ca nu are de ce sa te deranjeze!