| limpbizkit a întrebat:

Funda pentru cei din Timisoara! Anul acesta de scoala,as vrea ca dupa ore sa merg la niste dansuri, gen : hip-hop, street dance, break dance,. ceva de genul acesta! imi puteti spune undeva in Timisoara unde as putea merge?

Răspuns Câştigător
| wOrldTPU a răspuns:

Buna! Stiu eu un loc in care toata lumea este prietenoasa. Urban Art Studio Timisoara,
Pret Luna : 25 Lei
Coregraf : Roland Stetco ( el a infiintat scoala de dans il gasesti cu numele Roland Stetco pe facebok la fel si clubul de dans )
Daca nu inveti nimic intr-o luna ti se returneaza banii ianpoi. Stilurile practicatew : New Style, POPPING si BreakDance ( B-Boy ) sper ca te-am ajutatwinking!

| limpbizkit explică (pentru wOrldTPU):

Sti cumva ce program are si unde se afla mai exact? big grin

2 răspunsuri:
| wOrldTPU a răspuns:

Afli pe facebook pe pagina lor Officiala Urban Art Studio sau vorbeste cu Roland Stetco happy