| anonim_4396 a întrebat:

Cum imi pot recupera o parola de mess fara sa raspund la acele intrebari?:d

3 răspunsuri:
| MetalForever a răspuns:

Descarca-ti un program de recuperare...intra pe www.elcomsoft.com si acolo gasesti tot ce iti trebuie.

| TheDutzu a răspuns:

laughinglaughing prostii maxime....nu poti sa recuperezi o pass de la mess mail sau ceva de genu pentru cs:
1: sunt securizate mai ceva ca la PARLAMENTlaughing) doar un hacker poate face asa ceva si cun pe cineva mi-a spart mie una.