| anonim_4396 a întrebat:

Funda.Stie cineva cate filme Twilight au fost facute? Daca da imi puteti spune titlurile va rog! happy

Răspuns Câştigător
| BlueBaby a răspuns:

1. Amurg (Twilight)
2. Luna noua (New Moon)
3. Eclipsa (Eclipse)
si va urma 4 -Zori de zi (Breaking Down) prin 2011 care va fi filmat in doua parti fiind prea multa actiune doar pentru doua ore.
Filmele sunt ft frumoase, dar te sfatuiesc sa citesti cartile pentru ca sunt de 10000 de ori mai frum:X

1 răspuns:
| LucianGabriel a răspuns:

Pai din cate am vazut este The Twilight Saga: Eclipse si varianta +18 : this isn't the twilight saga eclipse whistling. In rest nu prea m-a interesat acest film.