| CiocolataCuPiper a întrebat:

Funda - sunt pe clasa a opta sunt fata si nu stiu cu ce haine sa imi fac pozele de sfarsit de an puteti sa imi ziceti ceva magazine din cluj sau mures sau ceva site-uri de unde imi pot lua (nu prea conteaza pretul ci sa fie la moda ) multumesc anticipat.

1 răspuns:
| LooveEyOOoou a răspuns:

Hm...sa vedem! Ai vreun mall prin apropiere? Eu sunt din buc si nu prea stiu pe acolo ce este. Daca da, atunci iti sugerez firma Gap (cred ca o gasesti si pe net), Kenvelo sau Zarawinking. Mai este o firma buna si H & M :*. Sper ca ti-am fost de ajutor!winking