| Dσℓℓу a întrebat:

Funda.va rog ajutati`ma"sad//. acum cam 2 luni mi-am luat un telefon cu touch screen. LG KP501. n`am avut nicio problema ca el.de cateva zile se blocheaza.adica.am incercat sa filmez ceva si cand am iesit din casuta de filmat a ramas asa.si n`a mai executat apasarea niciunui buton.adica nu mai raspundea la comenzi.si cand imi face asa il las vreo 2 min si se deblokeaza singur. dar c naiba n`o sa stau mereu asa cu el. ce are?sad crying, ...baterie mai are 1 linie.ca daca n`avea ziceam ca e epuizat de la baterie.si cand are bateria goala nu mai raspunde la comenzi /big grin...nu stiu ce sa fac.plss sfatturi ce ar putea sa aiba si cei care au tel d`sta ati avut problema cu el? e bun telu`? si add la nebunie_rozz22 pls id meu.mersii multtt

Răspuns Câştigător
| DarkShaodw1 a răspuns:

Si eu am Lg KP501 de vreun an, dar n-am avut probleme cu el...
iti recomand sa te duci cu el la un Orange/Vodafone/cosmote store(depinde in ce retea esti) si sa ceri informatii. Poate e o problema din interior si necesita reparatii. acolo sunt oamenii cei mai in masura sa-ti dea sfaturi!
Sper ca te-am ajutat:*
pupici:*