| Danut3s20 a întrebat:

FUNDA+VOT!
Nu prea le am cu limba romana pentru ca nu sunt roman.si as vrea daca se poate sa-mi cautati o compunere cu interjectii pe net... faza e ca am incercat sa fac compunerea si cu interjectii pe care mi le-a dat cineva cand am pus o intrebare de genu asta si tot n-am reusit si daca nu-mi fac temacryingimi trece inca un 2 la romana si raman corijentcrying(...nu vreau chesti cum ar fi fa-ti tema singur si din astea.deci vreau o compunere de pe net cu interjectiibig grin.mersi anticipat

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Oricum nimeni nu iti faciliteaza tema dar sa stii ca la noi in tara spaga te ajuta sa treci la orice ori un parfum la profesoara cand e singurica si ai sa vezi ca te trece tot anul.