| anonim_4396 a întrebat:

Funda+vot!
Salut TPU! Se apropie luna martie si totodata si ziua femeii.

Am o idee de cadou pentru bunica mea, insa nu sunt sigur de ideea mea.

Bunicul a murit acum vreo 21 de ani, iar bunica nu are absolut nicio poza cu el.

Insa maicamea are o poza de pasaport cu el, si as vrea s-o maresc si s-o inramez.

Ezitarea mea consta in faptul ca bunicamea este mereu emotionata cand vorbeste despre el. Chiar s-a intrebat odata daca nu poate face de undeva rost de o poza ca s-o faca tablou.

Ma tem sa nu devina prea nostalgica si sa-i alimenteze dorinta de a muri "pentru a se intalni cu el".

Sau s-ar putea ca din contra, sa-i astampere din dor?

Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| fatatha111 a răspuns:

Eu consider ca bunica ta va fi foarte fericita
nu face o rama exagerata care sa iasa in evidenta.
ceva nici mic nici mare
sper ca ti am fost de folos

2 răspunsuri:
| David_Antonio_1994 a răspuns:

Eu nu știu ce să spun. Părerea mea este să faci cum vrei tu. Cel mai bine ar fi să îi dai poza, spunându-i că este un cadou special pentru ea. Mult noroc!

| PaulaSchmotzer a răspuns:

Eu cred ca ar fi frumos un medalion cu poza bunicului tau