| LastKiss a întrebat:

Funda! Vreau si eu niste servere BB basebuilder de cs daca se poate si fara de aia anti-lag! Funda funda funda funda

25 răspunsuri:
| mariusbvbv a răspuns:

Cs.orizont.biz
zm.b-zone.ro
bb.a2g.ro
bb.arenagames.ro
am adim pe al doilea... daca ai probleme kill3rz0r

| Favorite a răspuns:

BB.qxs.e NASPA...Playeri naspa si tot laughing sa stii.am jucat de 2 zile si ma plictisit de el>Nu te APUCA ca la inceput intrebare in stg si in dr de pe ce construiesti si stai jum de ora primesti un raspunslaughingSERIOS nu mint big grin Am jucat Nu te apuca joaca alt sv ca mai sunt pe lumea astabig grin

| Laurentiu_Marian_1986 a răspuns (pentru Favorite):

Nici nu merge ba bb.qxs.e nu ma lasa pe servare du-te naibi

| bssbss22 a răspuns:

Vă așteptăm pe cel mai frumos server de furien. Adăugă la favorite,, furien.gamelife.ro '' și nu o să regreți

| Mitza_Mihai_1997 a răspuns:

Connect BB.CS32.RO
Server nou deschis big grin

| jazzX a răspuns:

Fata asta sau baiatu asta vroia doar niste servere de bb nu pareri...

bb.a2g.ro
bb.pronion.ro
Bb.redzmax.com
BB.crzgames.ro

| Bobiline a răspuns:

e cel mai smecher server macar incearcawinking

| FeliciaElena a răspuns:

Intra pe 193.84.64.153:27015 e cel mai tare si sa iti zic ceva cand construiesti ramai in baza ta chiar si ie deschis7

| stefi12 a răspuns:

Bb.xqs.ro scrii in consola bind v +grab si misti si mai scrii bind c +dellaser scoate lm si scrie bind ca +setlasr si pui l mda riti trebuie 400$ sa iti ie i lm pe joc 400$ i faci cand i omori pe ct si pe zm
winking funda?

| Boss_Marian_1996 a răspuns (pentru stefi12):

Adevarat!

| Mh_Cosmin_1999 a răspuns (pentru stefi12):

Nu e deschis

| Ionut_1450 a răspuns:

Bb.redzmax.com cel mai tare server de bb.

| cristianblaga12 a răspuns:

Eu stiu caetva zm.bb-zone.ro pe astea joc eu bb.mnx.ro bb.e-like.ro

| Mati_Flavius_1998 a răspuns:

Bbx.CsLr.Ro

| Mati_Flavius_1998 a răspuns:

Bbx.CsLr.Ro e tare

| manu_7089 a răspuns:

Bb.evostrike.ro server classic de bb fara lasere cu grenazihappy Multe grade.Hai si tu

| manu_7089 a răspuns:

Bb.evostrike.ro Cel mai tare. s-a deschis acum e nouhappy

| Nane1991 a răspuns:

Bb.b-zone.ro

| agentliviu00 a răspuns:

Thi biserica mati nu merg nici un sv de bb chirstelnita popi a

| Negrescu_Catalin_1997 a răspuns:

BB.PlayNion.Ro Uun server reusit, si de succeswinking

| Mari_Ionita_1996 a răspuns:

Nu stiu si eu caut

| kakamaka123 a răspuns:

BB.Cslr.ro un server beton cu laser si colorezi piese gheare de toate

| florin1121 a răspuns:

89.39.12.73:27015 cand intri scrii in consola bind [tasta] +grab pentru a putea muta obiecte cand esti ct, ai timp de constructie 2minute 30secunde ai comenzile /upgrade /unlock /guns /admins /who /shop etc. ai credite si multe altele si ai si gold ak/deagle in fine intra! big grin funda?

| Paul1231 a răspuns:

BB.crzgames.ro e sv meu poate iei admin pe el big grin

| Manole_Alex_1998 a răspuns:

Bb.insane-zone.com / www.insane-zone.com! sunt fondatorul serverului si a comunitatii;) te asstept