| Cineva_1522 a întrebat:

Funda:X Ce program de facut videoclipuri imi recomandati, as dori sa fac videoclipuri cu versurile unei piese dar si sa editez niste videoclipuri facute de mine.PS:Nu-mi place movie maker! mersi anticipat

2 răspunsuri:
| Cineva_1522 explică:

Is baiat laughing

| FreeStyle_6834 a răspuns:

Ulead Video Studio 11, mi-a luat ceva timp sa ma invat dar acum fac si subtitrare, bag si video si foto si muzica, pot pune efectela fotografii, de efectele de trecere nici nu mai vorbesc, sunt beton, nu cred ca exista ceva mai bun decit chestia asta! As vrea sa cred ca te vei invata si tu,, succese draga. Ce tine de subtitrare, sunt o multime de efecte la litere, apar de sus sau din aer sau se invirtesc pe ecran, e faain de tot!