| Emena a întrebat:

Funditaabatting eyelashes Acum ceva timp mi-am activat pe cartela de cosmote chestia aia cu muziton.Si mi-am dezactivat'o pentru ca lua prea multi bani.Si acum imi ia din credit in fiecare luna, desi nu am activata optiuneastraight face. Ce sa fac? straight face

1 răspuns:
| OchisoriAlbastrii a răspuns:

Suna la relatii cu clientii si zile sa iti dezactiveze aceea extra-optiune fiindca nu mai vrei sa o utilizezi, sau du-te la un diler autorizat cosmote si explica-i problema