| midnight12 a întrebat:

La cartela cosmote bonus 48 scrie undeva "vei primi 48 de euro credit bonus, câte 1 euro credit bonus lunar timp de 48 de luni de la activare, la prima reîncărcare de minim 4 euro (4, 96 euro TVA inclus) din lună". Am incarcat cu 5 euro, air cartela mi s-a activat si am primti si acel 1 euro gratis, dar nu inteleg in acel paragraf pe care l-am citat, ca sa imi mai bage 1 euro trebuie iar sa abg minim 4 euro? adica eu numai vreau sa reincarc, mi se va baga acel 1 euro in fiecare luna?

Răspuns Câştigător
| TVD a răspuns:

Da.
Acel euro ti-l va baga in fiecare luna daca ai credit pe telefon. Nu conteaza cati euro ai.[ Aa, si sa nu fii in perioada de gratie happy ]

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ai acel bonus la fiecare reîncărcare lunară!
Pa, pa.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Primesti numai daca reincarci. Daca intr-o luna nu incarci cu minim 4 euro, nu primesti bonusul aferent acelei luni (se pierde). Bonusul il vei primi o data pe luna, dar numai daca reincarci in fiecare luna.

| TVD a răspuns:

Multumesc pentru fundita happy
ma bucur ca ti-am fost de ajutor :*