| FitMan a întrebat:

Fundoi.Am si eu o problem cu un sony ericsson w910i. Dupa ce am activat internetul, cand incerc sa intru pe orice site imi scrie cont de date inexistent.Care ar fi problema. Ajutor.

Răspuns Câştigător
| CARMENCITA a răspuns:

Cel mai bine suni la relatii cu clientii si vorbesti cu un operator. Daca ai salvat seterile trimise de ei pentru telefonul tau si ai activat internetul trebuia sa mearga. Ori nu ai salvat setarile, ori e telefonul ori e de la ei.Si eu am avut probleme cu internetul si era de la reteau la care sunt abonata.Succes!