| Dσℓℓу a întrebat:

FUNDOI.CINE JOACA LADY POPULAR PE http://rc.ladypopular.com/. Ala in care iti da 5000 diamante gratis...de aseara nu-mi mai mere...scriu adresa si arata ca se incarca si pana la urma apare ceva cu "'incearca din nou". de obicei asa face cand nu mere netu dar lady popular pe com imi mere si nu e de la net ca restul merg toate perfect. Voua va merge? Aveti idee dc nu mere? plss urgent. FUNDOI!

Răspuns Câştigător
| Deutza97 a răspuns:

Buna ~big grin! Lady Popular nu mai merge/ functioneaza deoarece adminii` [ =cei care muncesc la site ] nu se pot imparti in atatea locuri pentru jocwinking Dar poti sa joci in varianta in romanawinking
Dar nu iti da 5000 de diamante sad si altele sadsadbroken heart

14 răspunsuri:
| ȘtefiȘtef a răspuns:

Mie nici nu imi intra in site. sad O fi vreo problema. Eu astept si sper sa se rezolve.

| chrys_2177 a răspuns:

Poi asteapta un pic.Mi s-a intamplat si mie.

| ℓαℓу1999 a răspuns:

Sa stii ca nici mie nu imi merge? imi doresc di suflet sa mearga, dar nu cred!big grinsad

| crysssu a răspuns:

Versiunea a fost oprita si acum numai putem juca.da redeschis odata dar acum este inchisa definitiv...numai putem jucawinking pupici :*

| incantata a răspuns:

Unde scrie ca iti da 5000 diamante?

| Emma_9057 a răspuns:

Sa stii ca fac o alta versiune nu s-a intamplat nimic! adica iti da 5000 de dioamante dar nu acum cand termina de lucrat deoarece fa versiunea 2.0

| deea_7030 a răspuns:

Nici mie nu-mi merge ...de vreo doau zile... ce jocuri pentru.noi fetele mai stiti?

| Manurela a răspuns:

Buna! si eu jucam de cateva zile rc.lady popular dar nu mai merge crying mi se pare incorect sa stearga asa site-ulcrying asta este imi pare raucrying

| TyaME a răspuns:

Nici mie nu imi merge de pe 16 aprilie!crying aveam vreo 800 si ceva de haine si lvl 10 crying

| anuta_7936 a răspuns:

Rc.lady popular afost o copia a lui lady popular normal dar alti fondatori dar fondatori lui lady popular normal au descoperit si lau sterscrying

| anuta_7936 a răspuns:

Va mai dau un joc care e asemanator cu lady poular intrati pe www.superfashonstars.com

| katy_7825 a răspuns:

Eu am o colega la scoala care verisoara ei a facut site'ul cu http://rc.ladypopular.com/ si o sa trebuiasca sa vb cu colega mea sa vad dc numai merge
dar cred ca de maine va merge ptk cand au o defectiuna aceasta tine numai o zi... sper ca ti'am fost de ajutor

| ale_4923 a răspuns:

Hey sunt ale si da am jucat acel jos si nu mai marge fin cauza ca nu era un site oficial din pacate lau sters si cei care jucau sunt invitati sa joace pe ladypopular.ro,dar nu iti da decat 8 diamante

| DolyyDolycica a răspuns:

Pai asa imi aprea si mie si asta inseamna ca nu mai merge pentru ca nu este facuta noua versiune a jocului.