| anonim_4396 a întrebat:

Generatia copy-paste laughing
Deci am o curiozitate groaznica de moment... voi ce naiba ati dat copy/paste ultima oara?! Cum s-ar zice tehnic... ce aveti activ in clipboard?
Ia apasati Ctrl+V, apoi dati click-dreapta in caseta de raspunsuri, alegeti Paste/Inserati si dati "Raspunde", plizz...

5 răspunsuri:
| anonim_4396 explică (pentru Mădă0611):

Misto, era sa adorm laughing
Eu am asta in clipboard, nu ma intreba de ce: laughing
Draga Mos Craciun, acum, ca nu mai ai nevoie de ea, poti sa-mi dai mie lista cu fetele rele?

| Mădă0611 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai daca ai volumul 0 big grin
Nici nu trebuie sa depui mult efort ca sa te prinzi care-i treaba cu lista, dar te-ai gandit ca poate o sa dai si peste criminale? devil

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu pot spune ca-ti dispare intebarea si daca o intreb de ce, iar imi zice Cristina.TPU ca mi se pare si intrebarea nici n-a existat laughing