| evanescence a întrebat:

HA HA HA! Nostradamus si alti clarvazatori cum ar fi Vanga (din Bulgaria care a prezis multe si sau adeverit ex:11 septembrie 2001 etc) Sau gresit amarnic cind au prezis ca astazi 11 noiembrie 2010 sa va incepe AL III-lea RAZBOI MONDIAL. Voi ce ziceti sau gresit sau poate ca se va incepe (inca nu s-a terminat ziua) astept raspunsurii!

5 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Nostradamus nu a dat niciodată date exacte, îmi arăţi şi mie unde a zis el că pe 11 noiembrie 2010 va începe al treilea război mondial?

| Nicoleta a răspuns:

Nu cred.Chiar am ajuns sa credem toate babele sclerozate?
Prezicerile ei se pot adeveri chiar sub ochii mei si tot nu cred.

| xGyAx a răspuns:

Astazi toata ziua m-am gandit la asta si pana la urma si in 2000 a zis ca este...si in 2006, 2008 dcsa i mai credem pe prosti de clarvazatori?

Răspuns utilizator avertizat
| alexandrucr a răspuns:

De acord cu Silvia, iar Vanga a prezis doar luna nu si data happy