| evanescence a întrebat:

Miine incepe al III-lea razboi Mondial asa a prezis Vanga si Nostradamus voi cum credetz e adevarat?

17 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Maine? Serios? O sa plec din viata asta fara sa ma imbat o data zdravan. O sa fiu un drac lucidstraight face

| Silvia a răspuns:

Lol şi eu dau mâine test la mate rolling on the floor).
Nu cred că e adevărat, normal.

| Nicoleta a răspuns:

Prostii
laughing vom vedea maine

| AnnaMariaaa a răspuns:

Am auzit si eu, dar nu prea cred ca este adevarat.

| Shuellen a răspuns:

Maine cand dau test la mate:O:O? Nu se poate sa mai intarzie va rogsad?

Nu e mai adevarat... Daca incepea era anuntat etc etc... punct

| RoRoxana a răspuns:

Doamne'ajuta sa scap de testul' d la mate ca is batalaughing

| crazycolor a răspuns:

Da...sigur ca da.cand or avea porcii aripi

| Ingerash a răspuns:

Nu eu nu cred in asa ceva

| emilia a răspuns:

Nu, nu cred.
Dar vom vedea miine, pe 11 noiembrie.
Pina atunci sa ne auzim de bine *!

| rogvaiv10 a răspuns:

Cei aia vanga?rolling on the floor

| n0name a răspuns:

Eiii.totusi nu se poate vineristraight face ca mi`e cam frikutsa de testul` la istostraight face... j cine devil era vangalaughing hay sa moara cipilamiiirolling on the floor

| n0name a răspuns:

Onutzu si eu la feloh go on

| johnny_1148 a răspuns:

Probabil ca da.Si stiu cum o sa inceapa.Mai intai o sa fie conflicte cu Germania sau Rusia, apoi armata americana se va implica si vor avea loc distrugeri mari.(insa nu se stie sigur)

| PaNkAkE a răspuns:

Woot o porcarie eu sunt din generatia lu nostradamus si spun ca el a fost un idiot si a prezis gresit big grin

| PastilutsaCuEfecteLacrimogene a răspuns:

Vad ca e 11 septembrie si toti suntem vii...asa os a se intample si cu 2012. e o teapa

| evanescence explică:

Sa adeverit 80% din prezicerile ei. La fel Vanga a mai prezis:
2011 – Animalele şi plantele din Emisfera Nordică vor dispărea din cauza armelor chimice şi biologice. Musulmanii vor ataca europenii rămaşi

2014 – Majoritatea oamenilor se vor îmbolnăvi de cancer

2016 – Europa va rămâne aproape nepopulată

2018 – China se va transforma în cea mai mare putere mondială

2023 – Orbita Pământului se va înclina

2033 – Calota polară se va topi

2043 – Musulmanii vor conduce Europa, iar economia va fi înfloritoare.

2066 – Americanii atacă Roma Islamică folosind arme meteorologice.

2076 – Va domni din nou comunismul pe Pământ.
cancan.ro

| evanescence explică:

Pai nici eu nu prea cred dar cautati pe google "Al trei-lea razboi mondial" o sa vedeti ce gasiti!