| anonim_4396 a întrebat:

Hai sa va vad! in ce luna sunt nascut eu daca sunt nascut din flori si in ce zodie? rolling on the floor

Răspuns Câştigător
lolita
| lolita a răspuns:

Luna a 13-a si zodia nebunului. am ghicit? laughing

12 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Esti in mai si esti taur.
Am ghicit?smug

| Barajag a răspuns:

Conteaza ca te-ai nascuthappy, oricum daca nu ne spui in ce luna te ai nascut, asta e...ma gandesc ca te-ai nascut pentru a fii zapacitlaughing

| SweetCandy a răspuns:

Intr-o luna din alea 12 ale anuluilaughinglaughingesti ...esti un ghimpe nu o floarelaughinglaughing

| carmi_6480 a răspuns:

Pai daca esti nascut din flori inseamna ca nu-ti cunosti tatal nu ca te-ai nascut intr-un anotimp cu flori, poti fi in orice zodie.

| lifeForJesus a răspuns:

Oare de ce nu ma mira faptul, ca ești născut din flori? laughing

| lifeForJesus a răspuns:

Scuza-ma dar... tu ai spus-o nu eu! Mult succes!

| vilmaristul a răspuns:

In luna mai si zodie gemeni sau taur, f(data)

| ela_8957 a răspuns:

Mai conteaza!
Important era sa si continui:"Am cati ani am, si ma cheama cum au vrut si cum se numesc parintii!", si atunci stiam totul despre tine!

Pa, pa!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Luna, aia in care te-ai nascut si zodia tot aia.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Boala asta ti-a afectat si memoria de lunga durata? Uneori e bine sa fii amnezic, vezi, deja astazi imi pare ca ai un alt tonus, desi esti considerat la fel de stupid! tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Luna florilor e mai, iar dupa aceasta personalitate ciudata, cred ca este vorba despre zodia Gemeni.
Din experienta vorbesc!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu