| anonim_4396 a întrebat:

Haideti sa ne aducem putin aminte de vremurile bune din trecut si muzica adevarata:)
http://www.youtube.com/watch?v=T70LSKtk7tQ
Mie mi-a ajuns la inima as da orice sa mai fie acele vremuri a fost prima oara dupa doi ani cand am plans la vizonarea acestui clip voi nu ati vrea mai fie acele vremuri?

2 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Buna,
Frumoase vremuri intr-adevar!
Doamne, cat le mai iubeam pe Asia, Andre, Angels, Bambi, 3REI SUD EST, Animal X, N&D, si mai erau multe! Super piese aveau si pe vremea aia stiam sa ne distram, nu ca cei de 14-15 ani de acum!