| catalinaicg a întrebat:

Hallo!

Intrebare adresata fetelor:
Daca ar fi sa alegeti dintr-o tableta si un inel ( probabil de logodna) ce ati alege? happy

14 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Sincer, pot trăi și fără aceste două lucruri!

| mona a răspuns:

Nu sunt inebunita dupa bijuterii, aleg tableta

| CoquineNoire a răspuns:

Daca as fi barbat, ti-as darui un inel.
de ceapa.
ca atunci cand deschizi cutiuta, sa te fac sa plangi.

| Doηηa a răspuns:

Inel.

| TheBestAndreea98 a răspuns:

Nu ma gandesc decat la o tableta :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tableta.

| Madayna a răspuns:

Inelul

| BlackEyedGirl a răspuns:

Daca e din partea anumitei persoane, inelul. Daca nu, tableta.

| lalaballet a răspuns:

Inelul,dar daca e de logodna... tableta

| catalinaicg explică:

Eu am pus doar o intrebare! Nu am spus eu ce as alegewinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru catalinaicg):

Numai faptul ca te gandesti daca sa alegi intre un inel de logodna si o tableta inseamna ca esti dusa cu capul rau de tot.

| catalinaicg explică (pentru anonim_4396):

Nu am fost pusa in situatia in care sa aleg intre un inel de logodna si o tableta. Era pur si simplu o intrebare sa vad ce parere au fetele, in general!

Răspuns utilizator avertizat
| G66 a răspuns:

Tableta.o sa ai verigheta, deci inelul de logodna nu e foarte important.zic.