| TFTB a întrebat:

Halooaloo dragii mei TPU! Trec in clasa a 5-a si am fost intr-o excursie cu verisorul meu si colegii lui (posibili colegi si ai mei pe viitor)... ce am facut nu stiu, dar ma plac vreo 8 baieti. Sfaturi? Renunt sau nu la ei laughing. Mi se pare amuzant jocul asta de-a dragostea sau nu, desi e periculos.CRED big grin. Voi credeti ca voi cadea cu ei in clasa? Am mari emotii!

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

In fiecare zi iesi cu cate unul, altfel nu prea ai cum.Organizarea e cheia.Asa e cand ai fani.Nu mai stii cum puii lor sa le faci fata.Of.Greu e sa fi tu, printesabatting eyelashes

| Marijuana a răspuns:

Alta care s`a uitat prea mult la desene

| MiculFumuletzZzBăă a răspuns:

Pai nu prea poti fii cu toti caci o sa se certe intre ei si dupa acea.Tot va trebuii sa alegi unul.