| HopSlow a întrebat:

deci sa trec la subiect, nu vreau sa par penibil sau alte lucruri, dar la mine in clasa suntem 10 baieti, iar eu sunt singurul care nu am par pe fata daca ma intelegeti, cu toti au musteata, fire de par pe barbie, si incepe sa le iasa par si de la perciuni in jos, iar eu... Nu stiu, ma simt diferit si inacelasi timp nasol. Ce credeti ma dezvolt eu putin mai greu... am uitat sa mentionez ca am 14 ani, iar 5 din colegii meu au 13 ani, si totusi au par pe fata. Ce parere aveti, nu o sa am niciodata? Ma dezvolt mai greu? Acum 2 luni am cumparat un Gillette si am dat pe toata fata aproape laughing Oricum, ce sa fac sa am si eu par pe fata, am putina musteata, dar foarte putina, ce sa fac sa fiu si eu ca ceilalti? Stiu ca ii un subiect poate pentru unii mai amuzant, dar ma simt nasol fata de colegi sad

Răspuns Câştigător
| AC4S4 a răspuns:

Lol laughing Nu te ingrijora, eu stiu pe cineva care nu are par pe fata nici la 16 ani, dar e ok. Aveam si eu colegi la 13 ani cu par pe fata de zici ca aveau 17-18, nu intelegeam de cehappy. Dar acum inteleg, suntem diferiti, nu tuturor ne creste parul la fel de repede, sau la fel de tarziu.Normal e sa iti creasca mustata pe la 14-15, si parul pe fata la 16, eu la 16 ani am doar putin par de la perciuni in jos cum spui tu.Dar nu e nici o problema, stai linistit.

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

La varsta asta abia incepe sa dea parul facial. Ai dezvoltarea putin mai inceata, nu-i problema. Eu zic sa vezi asa ca pe un avantaj, mie si altor fete ne plac baietii fara par facial.