| simplegirl2 a întrebat:

He i TPU! Black Friday incepe seara asta dupa 12 nu?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

EMAG nu anunţă ora la care începe campania de reduceri, însă ultimele ediţii au fost organizate în jurul orei 7:00. La prima ediţie, din 2011, eMAG a anunţat ora lansării Black Friday, iar aproape 100.000 de persoane dădeau click pe refresh pe pagină. Toate sistemele IT ale magazinului au căzut, iar toată ziua s-a muncit la repararea lor. La prima ediţie Black Friday, eMAG a pierdut un milion de euro.
http://www.capital.ro/la-ce-ora-ar-putea-incepe-black-friday-la-emag-1.html

| simplegirl2 explică (pentru RAY):

Da...am vazut dupa aia pe net ..mersihappy

| mihai69 a răspuns:

La unii, da. Dar alții încep mâine dimineață.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Da, pe eMAG.