| ElenaDanielaE a întrebat:

Heeeei! :3 Ce descriere să-mi pun la poza de profil? thinking laughing Dau fundiță! puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| DouaPuncteD a răspuns:

Eu le am pe acestea :
1. Dacă vrei să faci cu adevărat ceva, vei găsii o cale. Dacă nu, vei găsi o scuză.
2. Raaaaaaaaaawr.
3. I want to be a cyborg.
4. Talk less and do more.
5. Every great dream begins with a dreamer.
6. Oamenii care luptă pot pierde. Oamenii care nu luptă au pierdut deja.
7.Stay strong.

Scrie ce simti. Sau poti iar la fel sa scrii un cuvant care descrie poza iar inainte sa pui semnul #, asa e la moda acum. laughing
Ai grija de tine!

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Aici doar userul Di Cami te poate ajuta, are fata niste versuri minunate. E genială fătuța aia.

| Alexandru0007 a răspuns:

Sunt o fata supersexy"d

| Lynna a răspuns:

Ce zici despre asta (mereu mi-a placut):
Sa poti sa crezi cand unii te insala
Sa te ridici cand altii te doboara
Sa poti pastra cand altii vor sa alunge
Sa razi chiar daca sufletul iti plange
Si cald ramai chiar daca afara ninge
Aceasta-i arta DE A INVINGE!

| printesa00 a răspuns:

Orice vrei tu.

| CISCO a răspuns:

monkeycowpigskullpraying DanutzaTaaaa da-i klik pe poza mea si o sa vezi ceva?////

| Oana692000 a răspuns:

Hey,poti sa pui versuri din cantece sau satusuri de exemplu doar pentru tine sau i am not perfect :* sper ca ti-am fost de ajutor :*

| ElenaDanielaE explică (pentru Oana692000):

Mă gândeam la niște versuri, dar nu știu care confused :*!

| Oana692000 a răspuns (pentru ElenaDanielaE):

Te-am iubit, te voi iubi
și te iubesc în fiecare zi
te-am iubit te voi iubi
și-n următoarea viata de va fi.
Asta mi se pare ok sper ca te-am ajutat :*