| anonim_4396 a întrebat:

Heeei! Vreau sa ma apuc de un sport. La dansuri am mai fost, si la karate. Vreau sa incerc ceva diferit. La fotbal am inteles ca nu prea am sanse si oricum mai sunt unii in clasa cu mine care fac fotbal. La handbal nu vreau, pentru ca e naspa. Vreau ceva mai diferit si care sa se faca si in Bucuresti, sectorul 5 sau 4. Aveti ceva idei?
Multumesc! :*

Răspuns Câştigător
| ShaOfHatred a răspuns:

Tu esti naspa, nu handball-ul. Incearca basket, ii fain si mie mi s-a parut usor

3 răspunsuri:
| deeeaqq a răspuns:

Volei sau basket.

| ShaOfHatred a răspuns:

Vai,multumesc pentru funda.

| alexandrualind a răspuns:

Basket,inotetc...