| Tara06 a întrebat:

Ok. nu stiu cum sa incep. vreau sa fac un sport unde alerg mult, sunt o persoană cu multă energie si chiar vreau sa o folosesc la ceva laughing Problema este ca nu stiu ce sport as putea face. As vrea sa ma apuc de handbal sau de dansuri ( street dance ) Ma gândeam si la baschet dar am auzit ca ma face foarte înaltă si eu sunt destul de înaltă, am 1.65 - 1.66. Vă rog ajutați ma sad Deci. Unde as putea sa fac un sport in Bucuresti? De preferabil in sectorul 5 happy Sau funda + vot

1 răspuns:
| WaterDrop a răspuns:

Poti scapa mai ieftin practicand cardio intr-o sala si/sau jogging.Mai ales in Bucuresti unde drumul pana la sala de sport ar fi lung si iti poate taia cheful.Cauta o sala pe langa tine si spune`i antrenorului ca vrei cardio si/sau exercitii pliometrice.