| yunnyaaa a întrebat:

Heeei. Vreau si eu sa stiu cum e la liceubig grin?!

Răspuns Câştigător
| Micheline a răspuns:

Este super fainhappy. La inceput o sa iti fie putin mai greu pana iti cunosti profesorii, colegii etc., dar o sa fie superhappy

5 răspunsuri:
| thegreatgatsby a răspuns:

Naspa sad

| versavia a răspuns:

Du-te si ai sa vezi.

| madalinaaa89 a răspuns:

Este cea mai frumoasa perioada liceul.Bine,excluzand partea cu profesorii si orele de mate si infolaughing
O sa dureze ceva pana te acomodezi, insa o sa fie totul ok.
In primele saptamani o sa crezi ca esti in vacanta pentru ca profesorii o sa fie mai draguti cu voi.Defapt,toata clasa a9a o sa va simtiti bine deoarece nu se pune presiune pe voi.
Te sfatuiesc sa ''te pui bine'' cu profesorii pentru ca asa cum te cunosc in clasa a 9a, asa o sa tina minte pana in a 12a.Si daca le faci o impresie buna, vei scapa din multe situatii mai incomode sa zic asa.
Sa stii ca depinde si la ce liceu te duci. Daca te duci la unul cu o medie mai mica( app nu vreau sa jignesc pe nimeni) iti dai seama ca vei trece prin liceu ca voda prin loboda.
Oricum succeswinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La liceu. Este o groaza de învățat nu este prea bine. Cand intra profesorii in clasa se usuca florile. Si mai ceva, clasa poate va devenii mai unita in urma ciclului gimnazial daca mai sunteti impreuna cu toti sau cel putin 10 + 1 happy succes la LiCeU.

| daanyelaa a răspuns:

Viata de liceu e cea mai frumoasa...acum daca stii si sa ti-o petreci... oriqm profita de cei 4 ani.ca mai tarziu iti va parea rauwinking