| dreamgirl16 a întrebat:

Heeeyy! Cei care urasc facebooku!love struck Si imi da cele mai intemeiate motive primesc fundita!; x

Răspuns Câştigător
| a1doru a răspuns:

Cea mai mare tampenie.un teren de adunare pentru tot felul de debili si de frustrati.rolling on the floor

3 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

De ce sa uram facebook - tu il urasti?

| zGohan a răspuns:

Asa deci incep:
Nu-mi place facebook-ul [nici nu am] pentru ca:
1) nu-mi place
2) nu-mi place
3) nu-mi place
4) nu-mi place
5) nu stiu ce e asa fain mai bine pe mess si twitter big grin

| dreamgirl16 explică:

Da il urasclaughingNu e deloc practicoh go on si toata lumea a innebunit cu facebookuoh go on toti stau toata ziua in fata calcului pe facebook.mai chestie.peste tot unde merg aud de facebook.la tv de facebook iar pe orice site aud de facebook.m`am scarbi! yeak! Am cont.dar nu intru in veac! Wshmoh go on uni au facebook numa sa nu ramana in urma cu modasmug Ratatilaughing