| anonim_4396 a întrebat:

Heei am o intrebare: Dce mi se restarteaza pc-ul?

Răspuns Câştigător
| qwertyz a răspuns:

Mai multe motive:
Poate o fi Windows-ul.
Ramu.
Un defect la placa de paza.

5 răspunsuri:
| dyannee a răspuns:

Ai virusi. sad

| dyannee a răspuns:

Atunci probabil e de la el,sau cateodata PC-urile se restarteaza singure cand sunt prea utilizate, ''obosesc'' intr-un fel daca stai non-stop la calculator si se restarteaza pentru a ''rasufla'', pentru a lua o mica pauza, deoarece se incalzeste prea tare unitatea. happy

| tabittha a răspuns:

Poate ai un virus frumusel. Da-i un scan complet, iar daca nu scapi de el va trebui sa reinstalezi windowsul.

| Inna11 a răspuns:

Cum sa am virusi daca mi-am instalat windowsul de cateva zile! in + merge si foarte greu pc.ul

| Omi777 a răspuns:

Buna stiu eu ai facut niste setari aiurea ca sa ti se restarteze din 2 in 2 ore nu stiu sigur dar si mie mi se restarteaza din cand in cand poate... ai lagu prea mare! fundita daca vreihappy