| Ramonageorgiana a întrebat:

Heei! Ce faceti? Am o intrebare mai ciudata,cred laughing)... Dar sa incep cu povestea, mai intai happy. Deeci... E un baiat care-l plac si... Nu stiu daca ma place si el... Adica, stiu ca acum cateva luni ma placea pentru ca am primit o povocare sa-l intreb daca ma place si a spus ca da, apoi m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el si am spus ca da, pentru ca, sincer il placeam... Dar fiind prima relatia, dupa 10 minute de 'relatia' i-am spus ca eu am glumit cu asta si ne-am despartit. Acum... Il plac iar... Dar nu stiu daca ma place, gen, eram pe teren la fotbal acum cateva saptamani si eu am obosit asa ca m-am dat pe margine si a venit mingea spre mine si a venit si el repede, si era deasupra mea si ne-am uitat ochi in ochi si a fost dragut. Dar el avea iubita atunci... Si cand suntem la fotbal il surprind cateodata ca se uita la mine sau cand sunt pe margine da mingea spre mine ca sa i-o dau eu si imi zambeste subtil si e asa dragut... Nu stiu daca ma plac e... Si mi-e frica sa i spun ca-l plac... Ce sa fac?!
P.S. #funditaaa laughing)
(Scuzati categoria laughing) )

1 răspuns:
| Mayhem666 a răspuns:

Oooo! Suna ca o poveste rupta din filmele de dragoste! happy Pai nu ai ce sa faci, decat sa afli daca te place. Poti sa o faci subtil, incercand sa ii intrebi prietenii daca te place, in caz ca ei stiu ceva despre asta, sau poti sa-ti iei inima in dinti si sa ii spui ca il placi si sa il intrebi daca si el te place. Si sa ii spui ca atunci cand ai spus ca ai glumit, de fapt iti era mult prea frica sa recunosti asta, si ca iti pare rau ca l-ai respins. Sper ca te-am ajutat. Bafta happy!