| Costin2390 a întrebat:

Heei TPU, am o problema : sunt in vacanta la ai mei si folosesc laptopul parintilor..si cum eu intru mai mereu pe facebook, am intrat si aici si fara sa dau pe casuta keep me loged in..mereu imi raman idul si parola salvate,, chiar daca sterg tot..chiar daca ma logez cu alt cont... dupa ce dau log out apare iar contul meu salvat acolo...ce are? ce as putea sa fac sa nu mai ramana acolobig grin? multumesc!

1 răspuns:
| AskAlex a răspuns:

Ce browser foloseşti? Dacă foloseşti Chrome du-te în Meniu, la Setări, Afişaţi setările avansate (în josul paginii), Parole şi formulare, unde scrie: "Oferă salvarea parolelor introduse pe web." dă click pe Gestionaţi parole salvate, şi şterge de la parole salvate contul si parola de facebook.