| anonim_4396 a întrebat:

Heei TPU big grin media generala dintr`a 5a si pana intr`a8a (semestrul I) este de 9, 80. Imi plac: romana, putin matematica, putin dar foarte putin fizica laughing, biologia, putin engleza, istoria, civica thinking Nu imi plac: chimia, muzica, tehnologica, franceza. big grin Vreau sa ma hotarasc la ce facultate o sa merg. Ca sa stiu pentru ce profil de liceu o sa optez. Intrebarea mea este: dreptul sau medicina? laughing daca as alege dreptul as face profil stiinte sociale, daca as alege medicina as face stiinte ale naturii. deci?` Care varianta`i mai buna? big grin
Funda.

Răspuns Câştigător
| Xpert a răspuns:

Chimia influenteaza foarte mult alegerea deci medicina cade si ramane dreptul!
bafta in viata!

4 răspunsuri:
| birdie14 a răspuns:

La Medicina!
! In niciun caz in RomaniatongueNu ai sanse

| Chαяtreux a răspuns:

Care varianta^ pff yawn mi`e somn. Si nu se mai modifica odata :-l

| adinaciosescu a răspuns:

Vezi ca la medicina ai nevoie si de chimie iar la drept istoria...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vino si alaturate Comunitatii de Romani din Noua Lume .
ajuta cei peste 10 000 de Romani sa se faca respectati social ,politic, militar ,economic si multe alte domenii.
Romania are nevoie de tine!Hai Romania!
http://www.erepublik.com/en/re­ferrer/lostROsoul