| anonim_4396 a întrebat:

Heei! vreau sa`mi decorez telefonul`. imi puteti da cateva idei?! vreau sa lipesc niste chestii pe el. daca imi puteti arata niste poze big grin
cea mai frumoasa are funda.

Răspuns Câştigător
| PisicutZZaJoJoo a răspuns:

Pentru a avea un telefon cat mai dragut, nu trebuie neaparat sa il decorezi in vreun fel. Dupa mine, este de ajuns sa iti pui un breloc simpatic, precum: http://fl1.shopmania.org/......68048.jpg. Dar daca vrei intr-adevar sa il ai foarte deosebit, ti-l poti decora cu stickere dragute(cu sclipici, foarte colorate etc.) Personalizeaza-ti telefonul cum vrei, dupa stilul tau. Sper ca raspunsul me sa-ti fie de folos. Te pup :-* Fundita?