| Onat_Lore_1994 a întrebat:

Heii, am si eu un jurnal, si nu prea stiu ce sa fac in el. :/ Imi puteti da cateva idei? :* (De ex: Ce sa scriu? Cum sa-l decorez? etc. )
Fundca happy :*

Răspuns Câştigător
| Cristian201 a răspuns:

Buna happy
Si eu am avut jurnal. Scriam in el, ce se intampla in ziua respectiva, mai important, scriam sentimente despre fete, si despre parinti, fata de colegii de la scoala.

Utilitatea jurnalului este de verificare a propriilor ganduri, emotii, sentimente, vise. De impiedica riscul de a fi azi intr-un fel, iar maine in alt fel.

Ai putea scrie despre tine, cum crezi ca ti-ar placea sa fi; despre cea mai buna prietena; despre fustrari ( daca nu ai cui sa le dai, te descarci in scris ); chiar si poezii daca vrei sa compui.
De decorat, poti sa-i pui floricele, articole de reviste, sau de de nu desenele tale... pune-ti imaginatia la joaca!

2 răspunsuri:
| KamaSutra a răspuns:

Pai eu stiam ca intr-un jurnal iti notezi gandurile si toate cele. Scrie ce ti s-a intamplat in acea zi, ce ai simtit etc.
La decorare, il poti face dupa propria ta personalitatehappy

| NarutoGokuIchigoHarryPotter567443 a răspuns:

Lipeste abtipilduri cu "Basarabia e Romania"