| PikaPikachu a întrebat:

Heeii happy Imi puteti spune niste titluri si idei de povesti? As vrea sa fie cat mai originale daca se poate. Iar ca genuri, nu conteaza...sa fie cum vreti voiwinking. Cele mai interesante raspunsuri fundita! happy

2 răspunsuri:
| andrei a răspuns:

Mecanicul care a reparat un motor de sapte cilindrii prin teava de esapament folosind doar o periuta de dinti.

| Olldcs_Ana_1997 a răspuns:

Cum sa iti zic big grin gandeste-te la ce iti place tie mai mult uite un ex: mie imi plac povestile istea mai asa de dragoste... na... iti dau iar un ex: un baiat si o fata s.au cunoscut, au inceput sa vb sa se cunoasca si dupa a intervenit cineva din astea iti detei un ex. si de titlu..nu prea imi trece asa ceva prin minte. big grin nu prea stiu titluri. iti detei doar o idee de poveste :* spusei si eu tot ce stiu sper sa te ajute