| koko a întrebat:

Hei. a incercat careva site`ul www.iphone-gratis.ro? ati primit ceva?

2 răspunsuri:
| Lion_9677 a răspuns:

Nu castigi nimic doar vor sa iti ia bani prin sms

| iphonegratisRO a răspuns:

Buna koko, iti raspund eu sincer acum si iti spun ca da, am primit premii in valoare de 300-350 lire sterline. (ipod shuffle, ipod touch, Philips hq7390 si acum recent o plata paypal 105 lire).

Nu stiu... cum sa fac poze? la ce sa mai fac ca sa crezi... sa ma filmez dezbracat cu ipodurile in mana? laughing sau cum ca nu mai am nici o idee.

SUCCES!