| Georgyana98 a întrebat:

Bunaziua TPU...
http://www.iphone-gratis.ro/cum.html oare este adevarat ce scrie aici?
s-au intamplat sa primeasca cineva cunoscut voua sau chiar voi ce este in site?

va rog sa-mi spuneti voi ce credeti?

dau funda si voturi

1 răspuns:
| Rioko a răspuns:

Eu nu cred ca e adevarat, suntem in Romania, unii nu au bani de paine iar altii dau "FreebieJeebies este platit in total cu £75." pe gratis... nu cred ca este adevarat orice are pretul lui mai bine strang bani si-mi iau singura stiind ca nu sunt furate sau alte probleme... parerea mea.