| viata0delash a întrebat:

Hei, acum va fi o intrebare cam prosteasca dar: vi s-a intamplat vreodata ca in sa visati cum mergeti/ridicati scarile si picioarele de parca ar slabi din fiecare pas tot mai tare si mai tare? Eu astfel de lucruri visez aproape in fiecare zi, si nu as spune ca ar fi un vis simplu, ca sunt senzatiile de slabiciune atat de puternice incat simt cum amurtesc si slabesc picioarele, chiar azi noapte visam ca urc niste scari si ma tineam de suport si nu puteam face nici macar un pas de durere si de oboseala. A mai visat cineva astfel de aiureli?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Chesti de genul nu dar visez mai mult cu fantome, vise lucide, paralizie completa, vise trasnite

| Freya1 a răspuns:

Eu am mai visat cu scari si cu alergat ca ma urmareste cineva si urc sau alerg si parca stau in loc si sunt stresata ca ma prinde cine fuge dupa mine.

| viata0delash explică:

Nu. Dupa mine nimeni nu se fugareste. Pur si simplu e greu. E greu de mers. E greu sa urci scarile. E greu sa alergi. Asa de parca forta de atravtie sar mari de 100 de ori. Cidat e ca nu doar odata mi s-a intamplat asta. Si starile, senzatiile sunt asa reale. Stiti de vise constientizate?

| Punyaso a răspuns:

Nu e nimic special. Eu am visat că mă dădeam dintr-un copac în altul, şi că cineva imens trăgea de copaci şi mă propulsam extrem de repede. a fost amuzant.