| ThePokemon a întrebat:

Hei, am citit acum ceva timp despre un criminal numit Jeff The Killer. Nu sunt sigură dacă e real sau e chestie de internet. Dar mi se pare foarte interesant.
Dacă nu ştiţi cine e, Video-uri :
http://www.youtube.com/watch?v=u2K5I3NJtiQ
http://www.youtube.com/watch?v=q_23mSZDF1A
http://www.youtube.com/watch?v=oXyOmXh_clY
http://www.youtube.com/watch?v=g939vbcQ42A

Acum, întrebările:
- El chiar există?
- Ce părere aveţi despre el?
- Vi se pare ceva real în poveşti?

4 răspunsuri:
| AnimatedSignature a răspuns:

Este unul dintre creepypastas, si nu e real, e o fata numita Kate, dar are masca.
Nu, nu exista, si sincer m-am speriat cand l-am vazut prima data.

| Pau17 a răspuns:

Nu stiu cine este acest Jeff "The Killer" dar iti recomand pe altcineva. De dr.Hannibal Lecter ai auzit? A fost expert in medicina, psihologie, filozofie, etc. Isi atragea victimele prin psihologie si le devora. Ba chiar a fost profesor de medicina si majoritatea studentiilor lui au ajunsi printre cei mai mare criminali in serie. Era o minte geniala. Pacat ca a ales partea intunecata ca la mintea lui putea descoperi leacul impotriva cancerului.
Cauta-l pe wikisource sau wikipedia si daca vrei sa vezi serial sau film cu el.
Filme cu el:
Tacerea Mieiilor
Dragonul Rosu
Hannibal Rising

Serialul il poti viziona de pe filme subtritrate.ro

Te asigur ca nu vei regreta!:*

| VictorMihail1990 a răspuns:

SINCER... eu chiar cred ca exista...eu cred ca este..cam..nebun deoarece cum sa-ti tai buzele in baie cu un cutit si pielita de la ochi doar ca sa arati mai frumos, sincer imi pare rau de el deoarece nu avea nicio vina. faptul ca cineva l-a luat la bataie si el a luat foc..este vine celor care l-au batut.3) povestea mi se pare foarte reala.dar cam exagerata.in fine voi inerca sa descopar daca este o minciuna sau adevar pana atunciGO TO SLEEP

| AndreeaTK a răspuns:

Jeff The Killer (sau Jeffrey Woods) face parte din CreepyPasta. Mai pe scurt, din CreepyPasta fac parte criminali în serie. Precum SlenderMan. Ai auzit de el?

1. Da, Jeff exista. Au fost atâtea filmări si dovezi. Si un video pe deep web (te sfătuiesc sa nu intrii) in care omora pe cineva.
2. Îl "admir" intr-un fel. Păcat ca este un psihopat. Ca toti retardatii ce stau in casa cu el :3
3. Da. Povestea este reală. Toată.

Daca mai vrei sa aflii ceva despre el sau despre ceilalți, putem vorbi pe Instagram. Te ajut cu plăcere happy