| xJane a întrebat:

Buna :D.Am nevoie de ajutor,nu am mai fost in viata mea asa de speriata :((. Sunt sigura ca stiti legenda lui Jeff The Killer...ei bine, nu stiu ce-a fost in capul meu ca am vrut sa aflu mai multe, si aseara am ascultat video-ul ăsta http://www.youtube.com/watch?v=2eSPJ0YQBiQ
Nu am putut dormi toata noaptea, am stat cu lumina aprinsa :(.E adevarat ca cineva iti poate afla adresa de IP? Deja e prea tarziu sa mai fac ceva.Imi e frica sa ii mai spun cuiva,sigur va spune ca nu e adevarat sau ca nu exista.Dar. dacă exista? Adica,pare atat de real -_- si sunt genul de persoana care se culca dupa ora 3, mai ales acum ca sunt in vacanta.Nu pot sa nu ma mai gandesc la asta, simt sa innebunesc x(... Nu stiu ce sa fac :(( ...sunt prea tanara sa mor.
Sunt sigura ca veti spune ca nu e real, dar http://randalsparanormalblog.blogspot.ro/......-real.htm l
Ajutooor :((!

Răspuns Câştigător
| MarianWLF a răspuns:

Nu stiu de ce te uiti la asa ceva, a fost un criminal in serie, din cate stiu a omorat vreo 17 persoane, a avut violuri, si mai multe, dar e american nu va veni pana in Romania pentru ca ai privit tu acel video.
Degeaba incearca sa spuna in video ca nu ai nici o sansa in fata lui si ca vine dupa tine, asta nu se va intampla stai linistit/a, el nu mai traieste, el a fost inchis pana la urma si pe 28 noiembrie 1994 colegul lui de celula l-a batut pana l-a omorat.

| Alllllexandra a răspuns (pentru MarianWLF):

Poate vine dupa ea mort

| MarianWLF a răspuns (pentru Alllllexandra):

Nu mai speria lumea, stai cuminte laughing

| Alllllexandra a răspuns (pentru MarianWLF):

laughing stau cumintepuppy dog eyes

| Lut_Kanni_1996 a răspuns (pentru MarianWLF):

Sunt multi criminali in America. Si Jeff The Killer e o prostie daca ar fi real ar fi existat inainte de povestea asta.

| MarianWLF a răspuns (pentru Lut_Kanni_1996):

A existat, dar dupa moartea lui au aparut legende si chiar si un anime care ii poarta numele. Cu toate astea, a omorat multe persoane dar arata ca un tocilar, nimic de speriat la el ca infatisare. Nu stiu de ce s-au facut legende pe seama lui, pentru ca au fost alti criminali mult mai celebrii decat el, na.

10 răspunsuri:
| PedoBarbie a răspuns:

Nu mai te uita la filme horror sau ce-ai făcut tu. Şi adresa IP se află uşor. Nu mori. Stai calm.

| Peaches a răspuns:

E timpul sa te uiti la o comedie. Nu este recomandat sa te uiti la chestii urate noaptea. Ai patit-o pe pielea ta. Treci pe comedii ca sa ti se acopere imaginile urate din creier.
~Roxetta

Răspuns utilizator avertizat
| MissDevilish666 a răspuns:

Pe mine mă sperie mai mult Hello Kitty decât Jeff...

| herbil6 a răspuns:

Nu te teme Domnul te va pazi nu crede tot ce vezi nu o sa patesti nimic gandeste-te ca ai un pazitor deasupra ta