| anonim_4396 a întrebat:

Hei, am facut o memă cu cei mai activi Top 5 useri de pe TPU. tongue

Aici: https://ibb.co/7tWHdwS

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Acum e ora 23.05. La 23.30 trec la un program de meditație dinamică. Dar am, zis să mă uit pe TPU la plezneală, să văd ce mai e nou pe frontul de Vest. Când am văzut cu ce barbă m-ai cadorisit, m-a apucat Râsul, adică animalul acela care vânează noaptea.
Și din codrii, moartea vine, pe furiș.

15 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cred ca ma cam lasa vederea. Sau o fi de la cafea? Top 5 este de 7. Oricum, interesant!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Is bine de tot happy

| dullcat a răspuns:

Apreciem. ♡

| LoveSleep a răspuns:

Eu unde sunt?

| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

Când o să-l întreci pe Hammurabi în frumusețe, o sa te pun. Lângă Violeta.hee hee

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Arata bine Violeta?

| Hammurabi a răspuns:

Mișto. Și cu ocazia acestui Top 5 am hotărât să nu mă mai ating de Metaxa că mă afectează.
Din orice parte aș număra acest Top 5... tot 7 îmi dă.
laughing

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Violetei trebuia să-i pui numele în praf.

Răspuns utilizator avertizat
| LordCristobal a răspuns:

Violeta strica tot peisajul acolo.

| 4evergentleman a răspuns:

Pe Violeta as vedea-o sub piciorul lui Zorro și cu sabia sub barba a lui sadrian

| ILoveBlackCats a răspuns:

Fain. Îmi place