| anonim_4396 a întrebat:

Helou, ma friends! :* Mi-am facut un tricou cu I love my chemistry teacher, si nu e scrisul negru. e doar contur, si e roz. Nu a iesit cum am vrut. Tricoul e alb. Oare daca scriu cu markeru in litera acolo, pentru ca e goala, la spalat intra markeru negru in alb?

Răspuns Câştigător
| Anku112 a răspuns:

Depinde ce marker folosesti happy Dar o sa se stearga putin din el la spalare happy oricum merge retusatwinking

2 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Da...o sa se stearga oricat de bun e marker-ul...

| withoutmoney a răspuns:

Iese la spalare oricat de permanent ar fi.Cand il speli da macar la temperaura micahee heepentru ca tricoul o sa se faca un roshu murdar de la marker si lasa-l ceva timp sa se usuce bine amrkerul chiar si o luna dupa c el-ai scris daca tii asa mult la eltongueBafta!