| BlueButterfly97 a întrebat:

Hei! Am o întrebare pentru cei care au beneficiat de burse sociale în cadrul Universității Ovidius din Constanța: până în ce lună se acordă aceste burse? Cineva mi-a spus că şi în perioada vacanței de vară dar nu ştiu cât de adevărat este.

3 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Pana in luna cand dai examenele.

| BlueButterfly97 explică (pentru MihaiNicu23):

E o bănuială sau vorbeşti la sigur?

| BlueButterfly97 explică:

Am aflat si eu de curand si vreau sa ajut si pe altii daca au aceeasi intrebare: bursele sociale se dau pana la 1 octombrie. Cel putin la tehnica dentata in cadrul facultatii Ovidius. La restul nu stiu, depide de fonduri.