| flower236 a întrebat:

Hei.as vrea sa stiu si eu ce materii se fac la mate-info si la filologie. Cei care sunteti la mate-info.vi se pare greu?

1 răspuns:
| Choco a răspuns:

Hey, la filologie faci mate, fizica, chimie si bio in a 9-a si a 10-a apoi in 11-12 faci stiinte
In a 9-a faci logica, a10-a psihologie, a11-a sociologie si economie (nu are nici o leg cu mate), si in a 12-a filozofie
mai faci latina(nu e grea, nu te invata sa vb`esti latina), romana, sport, geogra, istorie, informatica, engleza, franceza/germana, religie,
si in a 11-a si a 12-a trebuie sa iti alegi 2 optionale dintre fitnees, educatie pentru cariera, educatia viitorilor parinti, informatica, latina (la optionalu asta e fain ca e vb despre tot felul de povesti din antichitate si legende), engleza