| clau500 a întrebat:

Hei buna...cand vreau sa rs la o intrebare pe TPU imi da sa confirm email-ul am intrat pe mess si am bifat casuta la care scria "confirma email-ul". Si asa imi scrie de fiecare data cand vreau sa raspund ce sa fac ca sa nu imi mai apara

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Trebuie să-ţi confirmi adresa de mail. Caută în Inbox şi în Spam un mesaj de la Echipa TPU, dă clic acolo unde ţi se cere şi în câteva ore vei putea să răspunzi liniştit.
Succes!

| ioionutbest a răspuns:

Confirma id de doua ori si completeaza tot de la editare profil si apoi ai sa vezi ca nu mai are nimic funda?