| danusikd a întrebat:

Deci pun o intrebare si imi raspunde o persoana de ce eu nu pot sai raspund inapoi.imi scrie ca confirm email, asa ceva. va rog spuneti si mie. funda desigur

Răspuns Câştigător
| euforie08 a răspuns:

Cand ti-ai facut contul ti s-a cerut un E-mail, trebuie sa intrii pe yahoo-mail, si o sa ai acolo un mesaj de la TPU in care iti spune:"pentru a confirma e-mailul clik aici"(si o sa iti dea un link)... dai clik acolo si gata, bafta la INTREBARI!

1 răspuns:
| AnonyMess a răspuns:

Pai trebuie sa deschizi mesul si sa vrifie mailu la imbox unde scrie comfirma dai pe linc si il comfirmi si gat poti trimite mesajul! funda?