| anonim_4396 a întrebat:

Hei. buna:d.
as vrea sa imi caut un jobthinking dar nu sunt hotarata inca ce.
vreua ceva distractiv. ce as putea face impreuna cu o prietena, unde as p[utea cunoaste multa lume noua.
daca aveti idei.asternele aici big grin

3 răspunsuri:
| leonardo a răspuns:

Videochat - cunosti oameni noi, e distractiv, daca faci impreuna cu prietena o sa aveti o gramada de vizitatori si o sa si cunosti multa lume noua.
Partea nasoala - daca afla parintii va bat de va zvanta happy

| Bl3ndDjBl3nd a răspuns:

Pro5titutie laughing acolo cunosti multa lume si e mesrie banoasa laughing

| PussyfootMissSuicide a răspuns:

Frate daca eti pro5tutuata nu inseamna ca o sa devenim toate
ok?