| euuuu a întrebat:

Multa lume spune ca baiatul pe care il plac (si el mi-a spus ca ma place... dar nu suntem impreuna) s-a impact cu fosta prietena, iar eu nu stiu ce sa mai cred.Nu as vrea sa-l intreb pentru ca dupa aceea intelege ca il plac prea mult... dar chiar as vrea sa aflu.Aseara am auzit aceste zvonuri, cand el imi dadea emoticoane (acela ca ma pupa). Aveti vreo idee cum pot proceda? Multumesc!

2 răspunsuri:
| Pιxxιε a răspuns:

Pai. Daca nu vrei sa-i spui ce te framanta.Deschide un subiect legat de asta. Vorbiti si voi despre dregoste, fosti, foste...subiectu asta poate fi fte interesant. A trecut prin ce trci si tu...Si intreaba-l cum mai sta el ce mai face, cum mai sta cu dragostea.hee heeEl o sa inteleaga la ce te referi.si daca va prefera sa te minta. te sfatuiesc sa nu il asteptiwinking Eu am asteptat un baiat 1 an.baiatu cu care sunt in prezent. da observ ca nu prea s-a meritattongue
Ink o idee.Trimite un mass din ala gen:ce parere ai despre mine. Daca o sa raspunda te plac. vreau sa fiu cu tine. tu zici pacat ca nu se poate. El logik ca o sa te intrebe dce.Sh tu ii zici.nu vreau sa par geloasa sau obsedata. Da uite ce am auzit.Sh asa mai departe.va lamuritsi treburiletongue
Sper ca te-am ajutat!love struck:*

| JuiceApple a răspuns:

Cu aceste lucruri nu e de glumitthinking si ma rog dupa ani. oricum lasa`l sa vezi ce faceoh go onapoi peste doua zile dupe ce vezi acest raspuns intreaba`l daca chiar te place sa daca nu.ptk atunci el isi va da seama ca a facut o greseala.asta a facut`o si prietenul meu...adica...nu stiuthinking baieti vor sa vada cum fetele se bat pentru el asa ca s-ar putea sa te placa pe tine numai ca sa o fac geloasa pe cealalta si daca spui ca, chiar a reusit sa se impace. nu stiu ce mai credthinking dar asc sfaturile mele se iti vor fii de folos:X:Xpwp

funditabatting eyelashes?