| anonim_4396 a întrebat:

Hei Buna! Vreau si eu un status despre prietenie falsa, pentru a o pune pe Facebook, sa imi "fac prieteni " sa-si deschida ochi, ca din cauza lor nu mai am pe nimeni, iubita nici nu vorbesc, toata lumea cand ma vede fuge de mine, si nu stiu de ce, mai ales fetele, cat timp am fost in liceu m-a barfit pe unde ma prindeau si nici colegii de clasa, nu pot sa-i consider prieteni, deoarece ma cauta doar cand au nevoie de ceva. Ajutor, dau funda!

Răspuns Câştigător
| dragodana a răspuns:

Salut! Nu merita sa te stresezi atata pentru nimic.Cand apeleaza la tine prefa-te ca esti ocupat, fa-ti alti prieteni, iubita.De-a lungul vietii multe relatii se vor incheia si altele vor incepe.Treci peste cu capul sus.Indiferenta doare cel mai rau.

2 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Sa iti spun un secret ^_^
In ziua de azi pe altii ii doare in **** de ce ai vrea sa faci acum. In sensul ca nu o sa intereseze pe nimeni sau sa se straduiasca sa se gandeasca la ce vrei tu sa faci. Mai ales pe Facebook. O sa dea de pagina in sus intr-o secunda pentru 1 ora cat te ai sraduit sa faci asta. Mai bine las-o balta.

| Dontsaygoodbye a răspuns:

Dacă faci asta o să te considere un frustrat. Deci, las-o baltă.